Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17436
Stary 20.06.2015, 10:29
Na TT pojawiło się nazwisko Simon Vukcević... znam doskonale z FMa, koleś zawsze był 2 poziomy powyżej Wisły był genialnym wzmocnieniem. Czy w realu jest równie dobry? I jakim cudem przekonaliśmy go w ogóle do podjęcia ew. rozmów?
Odpowiedz cytując