|
Co z ta Wisła, kiedys to sie wszyscy targneli zeby tylko dostac okazje od Nas a teraz nawet taki Majewski, ktory kariery w Anglii nie zrobił wystawia nam 4 litery. Juz sie futsalowa Wisła wycofała z ekstraklasy teraz tylko czekac az pilkarska zrobi to samo. Jestesmy "jeszcze" najlepsza druzyna XXI wieku w Polsce a nawet sponsora znalezc nie potrafimy a co tu mowic o transferach.
|