oj tam sie czepiacie WŚ, nikt od Tomka M. nie łykał biletow niemozliwych do zdobycia?
Ogólnie na zadanie w temacie pytanie ja jako kibic moge odpowiedzieć krótko :
Co mnie wkurza? To że mając szanse stać sie monopolistą na rynku staliśmy sie masą spadkową a wszystko przez złe zarządzanie ;/