Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 20.06.2015, 09:23
oj tam sie czepiacie WŚ, nikt od Tomka M. nie łykał biletow niemozliwych do zdobycia?

Ogólnie na zadanie w temacie pytanie ja jako kibic moge odpowiedzieć krótko :
Co mnie wkurza? To że mając szanse stać sie monopolistą na rynku staliśmy sie masą spadkową a wszystko przez złe zarządzanie ;/
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując