Wyświetl pojedynczy post
liber
Member
 
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32303
Stary 20.06.2015, 09:13
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie zjednoczenia na linii Korwin- Kukiz, szkoda. Jeżeli Ruch Narodowy czy KNP nie przyłączy się do Kukiza to znowu każdy z nich dostanie po kilka procent i na tym się skończy. Czyli jak zawsze ...

Kiedy oni w końcu zrozumieją, że tylko razem są w stanie przekroczyć 5%, inaczej znowu będzie klapa ...
Korwin może i by chciał, ale Kukiz jest na fali i ma ponad 20% poparcia, więc te kilka procent z partii KORWIN nie robi mu aż takiej różnicy, tym bardziej że pewnie musiałby iść na jakieś ustępstwa. Chociaż fajnie jak poszliby do wyborów razem.