Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
70591
20.06.2015, 09:00
panowie jeszcze trochę i zawodnicy z 1 ligi będą dla nas wielkimi wzmocnieniami przecież my praktycznie wogóle nie mamy pomocy ani ataku
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband