Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 20.06.2015, 00:11
To ja pamiętam jak w zimie sezonu 07/08 był Wiślacki Świat zamknięty, ludzie przyjeżdżali i odchodzili z kwitkiem. Dopiero po kilku dniach dali info na stronie, co po chwila przesuwając datę ponownego otwarcia. Inny temat to podejście ówczesnych pracowników tego sklepu do klienta. Zresztą na tym forum było o tym szeroko pisane wtedy.
Ostatnio edytowane przez R33 : 20.06.2015 o godz. 00:15.
Odpowiedz cytując