To ja pamiętam jak w zimie sezonu 07/08 był Wiślacki Świat zamknięty, ludzie przyjeżdżali i odchodzili z kwitkiem. Dopiero po kilku dniach dali info na stronie, co po chwila przesuwając datę ponownego otwarcia.

Inny temat to podejście ówczesnych pracowników tego sklepu do klienta. Zresztą na tym forum było o tym szeroko pisane wtedy.