|
ja jednak uważam, że w sytuacji, której znajduję się Wisła, powinniśmy wzmacniać się Polakami, ew piłkarzami posługującymi się naszym językiem w stopniu komunikatywnym, żeby nie było sytuacji vide Barrientos. Poza tym jednak Polacy prędzej dadzą z siebie więcej nawet jeśli nie będzie sianka.. a tu kolejni najemnicy..
|