Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70579
Stary 19.06.2015, 23:58
ja jednak uważam, że w sytuacji, której znajduję się Wisła, powinniśmy wzmacniać się Polakami, ew piłkarzami posługującymi się naszym językiem w stopniu komunikatywnym, żeby nie było sytuacji vide Barrientos. Poza tym jednak Polacy prędzej dadzą z siebie więcej nawet jeśli nie będzie sianka.. a tu kolejni najemnicy..
Odpowiedz cytując