Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70578
Stary 19.06.2015, 23:40
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwię się, jeśli jednym z piłkarzy będzie Junior Diaz. Może grać na kilku pozycjach, właśnie skończył mu się kontrakt i pewnie jakieś pierwiastki sentymentu do Wisły u niego pozostały. Taka myśl wpadła mi do głowy od kiedy zaczęły się tutaj pojawiać stare i znane nam nazwiska.
Ja bym się bardzo zdziwił. Nie ten pułap placowy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując