|
Nie zdziwię się, jeśli jednym z piłkarzy będzie Junior Diaz. Może grać na kilku pozycjach, właśnie skończył mu się kontrakt i pewnie jakieś pierwiastki sentymentu do Wisły u niego pozostały. Taka myśl wpadła mi do głowy od kiedy zaczęły się tutaj pojawiać stare i znane nam nazwiska.
|