lukas14 napisał(a):

Dwóch obcokrajowcó w wisle w przyszłym tyg
Kto tto ?
|
Penksa i Cantoro
nie bądź w gorącej wodzie kąpany i poczekaj do ogłoszenie, nazwiska nie wyciekły, wiec przynajmniej nikt nie podbija naszej oferty - a znając polskie kluby, jest to normalna praktyka
jak dla mnie mogą wszystkie transfery ogłaszać dopiero w dniu testów medycznych/podpisania kontraktu, najważniejsze by nie czekać z nimi do startu rozgrywek..
mam tylko nadzieję, że będą to zawodnicy z paszportem UE