wolfu napisał(a):

|
Jestem ciekaw co to za czwórka od negocjacji (z czego trzech ma być u nas), skoro po kolei odpadają wszyscy, kogo media łączą z Wisłą - Majewski, Luis Carlos..
|
Myślę że od początku chodziło o Majewskiego, Starzyńskiego, Maka i Popovicia. Carlos wziął się moim zdaniem z du*py
