Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.06.2015, 22:25
Toście się obudzili
Ten roz....... trwa od kiedy jeżdżę na Wisłę, nawet w najlepszych latach sportowych (2003 itp.) te wszystkie biura obsługi kibica czy jak to zwał nic nie robiły.
Pamiętam mecz z Lechem w 2003 czy początek sezonu 2007 z Koroną tudzież inne mecze- dzwoniłem do nich o której kasy, czy można wyrobić wcześniej kk itp. Oni bladego pojęcia nie mieli.
I tyle, ten roz....... trwa od lat, tylko Wy z bliska tego nie widzieliście.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując