TS&ZKS napisał(a):

Jeżeli chcesz przyprowadzić na stadion np. rodzinę która przyjechała cię odwiedzić, to musisz wyrobić kartę kibica, bo przez neta karty nie wyrobisz. W moim przypadku przyjście na stadion 1,5 godz przed meczem skończyło się załatwieniem całej procedury (karta, bilety), właśnie prawie 1,5 godz.
W ostatnich postach w zasadzie nie narzekamy na to, że można się spóźnić na mecz, tylko na to czy procedury wydawania kart nie da się załatwić sprawniej, a najlepiej w ogóle je znieść.
A co do Cupiała. To jest trochę tak jakbyś był właścicielem pięknego domu z ogrodem. Nie wystarczy raz zainwestować przy jego budowie, żeby wszystko zawsze było piękne. O ten dom i ogród trzeba dbać i inwestować w niego cały czas, inaczej dom popadnie w ruinę, a ogród zarosną chaszcze. Po tym jak dbasz o swoją własność można ocenić czy jesteś dobrym czy złym właścicielem. Jak wygląda teraz sytuacja w Wiśle i jak można przez ten pryzmat ocenić właściciela chyba nie trzeba wyjaśniać.