Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70572
Stary 19.06.2015, 21:32
Panowie, Panowie spokojnie. Gdybym miał taką kasę to bym wykupił Wisłę od Cupiała. Być może trochę źle to napisałem ale wybaczcie mi. Jestem po prostu strasznie wkurzony przez to co się dzieje u nas w klubie. A jak ja wspieram klub ? A no tak że jestem na każdym meczu, kupuje gadżety klubowe. Szkoda, że nie każdy tak podchodzi do kibicowskiego obowiązku bo na pewno było by lepiej.
Odpowiedz cytując