Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 19.06.2015, 21:12
Nie mówie, że w klubie dzieje się dobrze, ale przeczytajcie swoje wpisy. W jeden dzień piszecie, że weszliście na stadion w 10,20,30 minucie, a w drugi, że na stadion ludzie przychodzą za poźno. Jakim problemem jest przyjść te 45 minut wcześniej i wejść spkojnie? Jakim problemem jest kupić bilet przez neta lub 2-3-4 dni wcześniej na stadionie? Bo wątpie żeby te tłumy o których piszecie staly po karte. No chyba ze mamy na stadionie az taką wymienność, że na każdym meczu jest ok.5tys. nowych ludzi. W co niestety wątpie przy obecnej frekwencji.
W klubie dzieje się źle, ale trzeba patrzeć przede wszystkim na siebie!!! Tu jest największy problem.

Niestety utarło się, że Pan Bogusław Cupiał MA dać, nie może dać. On po prostu ma obowiązek. Oczywiście według większości. Niektórzy myślą, a nie tylko wymagają i rozumieją, że gdyby nie on to gralibyśmy na jakimś kartoflisku w IV czy V lidze. Wymagania i krytyka są nie na miejscu. Ale niestety ''złota era" Pana Cupiała po prostu zrobiła z większości kibiców sukcesu zachowujących się jak rozpieszczony bachor, który musi mieć i nie interesuje go skąd. Ma po prostu mieć i już.
Odpowiedz cytując