Cytat:
W dniu dzisiejszym zakończyły się rozmowy między partią KORWiN a przedstawicielami Pawła Kukiza na temat współpracy politycznej i wspólnego startu w wyborach parlamentarnych. W trakcie rozmów przedstawiciele Pawła Kukiza oświadczyli, że nie zamierzają zawrzeć żadnego porozumienia, w wyniku czego rozmowy zostały zakończone.
Przemysław Wipler
|
Nie będzie zjednoczenia na linii Korwin- Kukiz, szkoda. Jeżeli Ruch Narodowy czy KNP nie przyłączy się do Kukiza to znowu każdy z nich dostanie po kilka procent i na tym się skończy. Czyli jak zawsze ...
Kiedy oni w końcu zrozumieją, że tylko razem są w stanie przekroczyć 5%, inaczej znowu będzie klapa ...