Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32301
Stary 19.06.2015, 20:26
Cytat:
W dniu dzisiejszym zakończyły się rozmowy między partią KORWiN a przedstawicielami Pawła Kukiza na temat współpracy politycznej i wspólnego startu w wyborach parlamentarnych. W trakcie rozmów przedstawiciele Pawła Kukiza oświadczyli, że nie zamierzają zawrzeć żadnego porozumienia, w wyniku czego rozmowy zostały zakończone.
Przemysław Wipler
Nie będzie zjednoczenia na linii Korwin- Kukiz, szkoda. Jeżeli Ruch Narodowy czy KNP nie przyłączy się do Kukiza to znowu każdy z nich dostanie po kilka procent i na tym się skończy. Czyli jak zawsze ...

Kiedy oni w końcu zrozumieją, że tylko razem są w stanie przekroczyć 5%, inaczej znowu będzie klapa ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 19.06.2015 o godz. 20:36.