Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9707
Stary 19.06.2015, 19:57
Bez sensu to trochę - po ciul było zgłaszać drużynę do pucharów?
Nie lepiej było pożegnać się po zdobyciu mistrzostwa, kiedy już krążyły takie plotki?

Zresztą jak się pier..li to po całości.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując