Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
Od: 07.2005
Offline
#
70559
19.06.2015, 19:06
wolfu
napisał(a):
jak to dobrze, że to tylko Twoje zdanie
Za takie pieniądze jakie płaciliśmy Stępińskiemu podczas wypożyczenia (podobno bardzo mała kwota jak za darmo), to przydałby się cokolwiek by o nim nie powiedzieć.
www.hattrick.org
najlepszy manager on-line...
POtey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POtey
Odwiedź stronę domową użytkownika POtey!
Znajdź inne posty napisane przez POtey