|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
|
pomeran napisał(a): 
Jak stwierdził jeden poważny dziennikarz w plotce o Mrazie w Wisle jest bardzo duzo prawdy.
Swoją droga ten podobno nie pojawił sie dzis na otwierającym treningu Lecznej..
|
A On nam na co?
|
|