Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70555
Stary 19.06.2015, 18:18
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jest trzecia opcja, która jest właśnie realizowana. Ciecie kosztów na maksa i dostosowanie ich do możliwych potencjalnych wpływów. Trzeba to zrobić na tyle umiejętnie, żeby utrzymać Wisłę w ekstraklasie. Po 2-3 latach poświęconych na spłatę długów powolny i dobrze przemyślany powrót do budowania silniejszej drużyny, biorący pod uwagę realne możliwości finansowe.
Czyli wpływy - premie z Canal plus za miejsce daj Boże wyższe niż 15-te, bilety - średnia 6 tysięcy i co łaska od TF. Minus 3 bańki za wynajem prawie pustego stadionu. To moim zdaniem opcja niedługiej agonii i końca tego układu.
Odpowiedz cytując