dziabong napisał(a):

Ktoś wie gdzie gra Mateusz Kowalski? Może miłby ochotę wrócić
Sorry, nie mogłem się powstrzymać
|
Pytanie o grę, jest nie na miejscu. Ostatnimi czasy był trenerem personalnym w jednej z siłowni Platinum fitness w Krakowie.
Żarty, żartami, ale sytuacja staje się naprawdę tragiczna. Nasza kadra z zeszłego sezon (nie licząc juniorów) liczyła 22 zawodników. Odeszło już z tego grona 7. Przyszedł 1. Do tego odejdzie ok. 10 najstarszych juniorów (Lech, Kościelniak, Lucas, Kolanko, Buras, M. Zając, możliwe że T. Zając, Kuczak, Bierzało, Kamińskii).
Może i sportowo nie byli jeszcze gotowi na ekstraklasę (lub nawet na 1 lige), ale nie otrzymamy za ich wyszkolenie ani złotówki! Aż się nie chce wierzyć, jak tak beznadziejni (według klubu) zawodnicy byli mistrzami Polski juniorów....
Widmo gry o utrzymanie to nie będą już wizje pesymistów, ale fakty.