Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70552
Stary 19.06.2015, 17:13
dziabong napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie gdzie gra Mateusz Kowalski? Może miłby ochotę wrócić

Sorry, nie mogłem się powstrzymać
Pytanie o grę, jest nie na miejscu. Ostatnimi czasy był trenerem personalnym w jednej z siłowni Platinum fitness w Krakowie.

Żarty, żartami, ale sytuacja staje się naprawdę tragiczna. Nasza kadra z zeszłego sezon (nie licząc juniorów) liczyła 22 zawodników. Odeszło już z tego grona 7. Przyszedł 1. Do tego odejdzie ok. 10 najstarszych juniorów (Lech, Kościelniak, Lucas, Kolanko, Buras, M. Zając, możliwe że T. Zając, Kuczak, Bierzało, Kamińskii).

Może i sportowo nie byli jeszcze gotowi na ekstraklasę (lub nawet na 1 lige), ale nie otrzymamy za ich wyszkolenie ani złotówki! Aż się nie chce wierzyć, jak tak beznadziejni (według klubu) zawodnicy byli mistrzami Polski juniorów....

Widmo gry o utrzymanie to nie będą już wizje pesymistów, ale fakty.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 19.06.2015 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując