Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70543
Stary 19.06.2015, 16:06
As napisał(a):Wyświetl post
Cupial pewnie sam z siebie by dal kase ale TF nie moze udzielic nowych pozyczek ani zrobic darowizny bo zrobila ogromne pozyczki pod inwestycje (bodajze pod produkcje swiatlowodow). Banki wiec nie zgodza sie na udzielanie pozyczek przez TF kiedy sama musi splacac kredyty. Ot i cala tajemnica
Skoro tak łatwo wyjaśniasz tajemnice, to uświadom wszystkich z łaski swojej, jak było możliwe to "szaleństwo" inwestycyjne w czasie kadencji Basałaja i Valckxa?
Od dawien dawna dług wewnetrzny Wisły wobec Tele-Foniki oscyluje wokół 100 milionów PLN, a sytuacja z zadłużeniem Tele-Foniki wobec banków to też stara sprawa. Świadczy o tym artykuł Forbes'a, parę miesięcy przed przyjściem Basałaja i Valckxa:
http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje...-foniki,3148,1

Wyjaśnij więc jak to możliwe, że wtedy banki, (a konkretnie Raiffeisen) zgodził się na takie "szaleństwo"?
Odpowiedz cytując