brylant17 napisał(a):

Widzę dwie opcje:
Jedna robimy porządek i Cupiał sypie kasą na transfery co nie realne lub wolne dobre transfery
dwa zwijamy interes i zaczynamy od IV ligi
Podobno DG77 odchodzi....co się tutaj ku...a dzieje burdel na kółkach!!!
|
Jest trzecia opcja, która jest właśnie realizowana. Ciecie kosztów na maksa i dostosowanie ich do możliwych potencjalnych wpływów. Trzeba to zrobić na tyle umiejętnie, żeby utrzymać Wisłę w ekstraklasie. Po 2-3 latach poświęconych na spłatę długów powolny i dobrze przemyślany powrót do budowania silniejszej drużyny, biorący pod uwagę realne możliwości finansowe.