Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70542
Stary 19.06.2015, 15:54
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Widzę dwie opcje:

Jedna robimy porządek i Cupiał sypie kasą na transfery co nie realne lub wolne dobre transfery

dwa zwijamy interes i zaczynamy od IV ligi


Podobno DG77 odchodzi....co się tutaj ku...a dzieje burdel na kółkach!!!
Jest trzecia opcja, która jest właśnie realizowana. Ciecie kosztów na maksa i dostosowanie ich do możliwych potencjalnych wpływów. Trzeba to zrobić na tyle umiejętnie, żeby utrzymać Wisłę w ekstraklasie. Po 2-3 latach poświęconych na spłatę długów powolny i dobrze przemyślany powrót do budowania silniejszej drużyny, biorący pod uwagę realne możliwości finansowe.
Odpowiedz cytując