piotrus1985 napisał(a):

mnie zawsze zastanawia jedno... czy Cupialowi nie jest tak poprostu wstyd? gosc z takim majatkiem, wyzsze sfery itp. i co? i firmuje swoim nazwiskiem i swoja firma taki bubel? jak mozna bylo tak spektakluranie roz.......ic ten klub? jak mozna bylo przejesc tyle kasy i takie wyniki na przestrzeni 18 lat? czy telefonika rowniez jest zarzadzana na takim - pozal sie boze - poziomie?
kazdemu kto przylozyl reke do tego, w jakim stanie jest ten klub powinno byc wstyd! no ale to trzeba poczuwac sie do odpowiedzialnosci od poczatku do konca... a nie tylko wtedy kiedy jest fajnie i kolorowo...
|
Cupial pewnie sam z siebie by dal kase ale TF nie moze udzielic nowych pozyczek ani zrobic darowizny bo zrobila ogromne pozyczki pod inwestycje (bodajze pod produkcje swiatlowodow). Banki wiec nie zgodza sie na udzielanie pozyczek przez TF kiedy sama musi splacac kredyty. Ot i cala tajemnica