szprotson napisał(a):

wolfy nie do końca.
Ponoć jest coś na rzeczy, jakby Donald odszedł do jednak będzie żal biorąc pod uwage materiał którym dysponujemy.
|
Jeżeli nie odejdzie za darmo, to nic tylko się cieszyć. Taki zastrzyk gotówki pozwoli spłacić długi, zawodników, może nawet kogoś ściągnąć.
silver03 napisał(a):

Najwyższa pora, żeby wrócił Małecki i zrobił porządek w tym klubie
|
Akurat to byłoby wzmocnienie.