Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70538
Stary 19.06.2015, 14:33
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wolfy nie do końca.
Ponoć jest coś na rzeczy, jakby Donald odszedł do jednak będzie żal biorąc pod uwage materiał którym dysponujemy.
Jeżeli nie odejdzie za darmo, to nic tylko się cieszyć. Taki zastrzyk gotówki pozwoli spłacić długi, zawodników, może nawet kogoś ściągnąć.
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Najwyższa pora, żeby wrócił Małecki i zrobił porządek w tym klubie
Akurat to byłoby wzmocnienie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując