dziabong napisał(a):

Ktoś wie gdzie gra Mateusz Kowalski? Może miłby ochotę wrócić
Sorry, nie mogłem się powstrzymać
|
... albo namowic na come back F.Burdenskiego i powalczyc o Daniela "polskiego Gerrarda" Bruda .....

.... czyzby niebawem najbardziej oczekiwanym meczem rundy bedzie pojedynek z Widzewem

?
