Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70534
Stary 19.06.2015, 14:05
piotrus1985 napisał(a):Wyświetl post
mnie zawsze zastanawia jedno... czy Cupialowi nie jest tak poprostu wstyd? gosc z takim majatkiem, wyzsze sfery itp. i co? ...
Wyższe sfery....Obraca sie wsród takich,ale zachowaniem odstaje.
Chociaz, jako niejedyny tam.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 19.06.2015 o godz. 14:08.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując