Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70530
Stary 19.06.2015, 13:42
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Podobno DG77 odchodzi....co się tutaj ku...a dzieje burdel na kółkach!!!
Tak. Już drugi rok. Problem z tym, że zaraz wraca, bo nikt go nie chce.
Gdyby jednak trafił się klub gotowy zapłacić za niego z pół miliona euro, to nikt by mu problemów w Wiśle nie robił. Ba! Byłoby to bardzo pomocne.
Niestety, chętnych jak dotąd brak. Głownie dlatego, że jest to zawodnik chimeryczny, nieogarnięty taktycznie, przechodzący przez sinusoidę formy w praktycznie każdym sezonie - od kompletnego dna po najlepszego zawodnika ligi.

Proponuję trochę wyluzować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.06.2015 o godz. 13:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując