brylant17 napisał(a):

|
Podobno DG77 odchodzi....co się tutaj ku...a dzieje burdel na kółkach!!!
|
Tak. Już drugi rok. Problem z tym, że zaraz wraca, bo nikt go nie chce.
Gdyby jednak trafił się klub gotowy zapłacić za niego z pół miliona euro, to nikt by mu problemów w Wiśle nie robił. Ba! Byłoby to bardzo pomocne.
Niestety, chętnych jak dotąd brak. Głownie dlatego, że jest to zawodnik chimeryczny, nieogarnięty taktycznie, przechodzący przez sinusoidę formy w praktycznie każdym sezonie - od kompletnego dna po najlepszego zawodnika ligi.
Proponuję trochę wyluzować.