|
mnie zawsze zastanawia jedno... czy Cupialowi nie jest tak poprostu wstyd? gosc z takim majatkiem, wyzsze sfery itp. i co? i firmuje swoim nazwiskiem i swoja firma taki bubel? jak mozna bylo tak spektakluranie roz.......ic ten klub? jak mozna bylo przejesc tyle kasy i takie wyniki na przestrzeni 18 lat? czy telefonika rowniez jest zarzadzana na takim - pozal sie boze - poziomie?
kazdemu kto przylozyl reke do tego, w jakim stanie jest ten klub powinno byc wstyd! no ale to trzeba poczuwac sie do odpowiedzialnosci od poczatku do konca... a nie tylko wtedy kiedy jest fajnie i kolorowo...
|