silver03 napisał(a):

|
Zaczyna się robić bardzo nieciekawie
|
ZACZYNA ? :O
Jest bardzo niedobrze, ale teraz to juć widac w calej okazalosci.
Nie stac nas na zawodowców i nie stac nas na juniorów. Wyglada na to, ze pomyslem jest przeczekanie do konca okresu transferowego i wziecie BYLE KOGO , kto si ezgodzi grac w zamian za obietnice wyplaty pensji.
DRAMAT PANIE I PANOWIE.