Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70524
Stary 19.06.2015, 13:08
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna się robić bardzo nieciekawie
ZACZYNA ? :O
Jest bardzo niedobrze, ale teraz to juć widac w calej okazalosci.
Nie stac nas na zawodowców i nie stac nas na juniorów. Wyglada na to, ze pomyslem jest przeczekanie do konca okresu transferowego i wziecie BYLE KOGO , kto si ezgodzi grac w zamian za obietnice wyplaty pensji.
DRAMAT PANIE I PANOWIE.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 19.06.2015 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując