Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.06.2015, 12:40
Ja przed meczem jesiennym z Amiką, stałem w gigantycznej kolejce (sam mam karnet ale przyjechała rodzina i chcieli pójść ze mną na mecz) i wejście na trybuny zaliczyliśmy w 40 min. meczu, ciekaw jestem kiedy weszli ostatni bo za nami był jeszcze spory tłum. Przed nami stało 2 Anglików (jeden w średnim wieku, drugi młodszy) kibiców WBA, którzy mówili, ze sporo turystów z Wysp jest zainteresowanych meczami na Wiśle. W międzyczasie padła bramka dla Wisły więc staliśmy dalej radośni jak słuchacze transmisji radiowej.
Innym razem widziałem 5 gości z Niemiec, którzy zrezygnowali ze stania jak się dowiedzieli o kartach itp.
Odpowiedz cytując