63.5 Kg napisał(a):

gosc nie czuje sie dobrze ani w Krakowie, ani w Wisle... do tego obnizka zarobkow... nie ma szans zeby zostal, tym bardziej ze w Portgalii jakas tam marke ma... troche szkoda bo jakies tam sygnaly wysylal... z drugiej strony nie wiadomo ile zarabia
