Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
70500
19.06.2015, 10:13
To już się niepoważne robi...
https://twitter.com/pijawor/status/611822202464399360
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
misiek_86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek_86
Znajdź inne posty napisane przez misiek_86