Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70500
Stary 19.06.2015, 10:13
To już się niepoważne robi...
https://twitter.com/pijawor/status/611822202464399360
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
Odpowiedz cytując