Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 18.06.2015, 21:31
Z poprzednich stron bo pomysł dotyczący biletów grupowych już padł.
R33 napisał(a):Wyświetl post
Znając kombinowanie ludzi to by się w takie grupki zaczęli dobierać pod stadionem, nie wspominając już o sile internetu i mediów społecznościowych.
Odpowiedz cytując