Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 18.06.2015, 21:29
od kilku dni czytam ten temat z zainteresowaniem i dodam swój pomysł. Kiedyś pod stadionem schalke spotkałem się z grupą wycieczkową z południa niemiec która przyjechała na wieczorny mecz a było to przed południem był z nimi steward oddelegowany przez klub oprowadzał ich po muzeum wybranych i miejscach na stadionie jeżeli by u nas było coś takiego że jeżeli jest mecz o 20.30 a mamy na dzień meczowy do dyspozycji cały stadion to dlaczego go nie otworzyć dla zwiedzających w godzinach od np 10 lub 11 do 16.30 tak aby zainteresowany mógł zobaczyć jak najwięcej przecież można by było pośród zamkniętych sektorów utworzyć trasę łącznie z lożami VIP . Druga sprawa to możliwość kupna biletu grupowego skoro jest bilet rodzinny jest program dla szkół, coś się podobno zaczyna dziać w dziedzinie fan klubów to dlaczego nie można by było wprowadzić biletów grupowych im większa ilość osób tym tańsze bilety . grupy fan klubowe lub wycieczki lub też inni kupujący bilet grupowy przyjeżdżający na mecz autokarem powinny mieć w pakiecie miejsce parkingowe w pakiecie dla autobusu
Odpowiedz cytując