Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70488
Stary 18.06.2015, 20:39
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Jak Lechia wyłoży choćby pół miliona złotych za Głowackiego, (i jeśli on sam będzie chciał tam iść), to wiedzcie, że swój ostatni mecz dla Wisły on już zagrał.
Naturalnie. To by dawało wspomniane 500.000 + 600.000 rocznej pensji + przyjmijmy jakieś 200.000 zaleglosci. Razem 1,3mln zł, tyle piechotą nie chodzi. Środek Sadlok-Guzmics wtedy. Byłoby bardzo szkoda, ale pytanie czy to się jakoś opłaca w przełożeniu na wynik sportowy.

Oczywiście wyliczam traktując to jako fikcję
Ostatnio edytowane przez filemon : 18.06.2015 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując