Dzimi napisał(a):

|
Jak Lechia wyłoży choćby pół miliona złotych za Głowackiego, (i jeśli on sam będzie chciał tam iść), to wiedzcie, że swój ostatni mecz dla Wisły on już zagrał.
|
Naturalnie. To by dawało wspomniane 500.000 + 600.000 rocznej pensji + przyjmijmy jakieś 200.000 zaleglosci. Razem 1,3mln zł, tyle piechotą nie chodzi. Środek Sadlok-Guzmics wtedy. Byłoby bardzo szkoda, ale pytanie czy to się jakoś opłaca w przełożeniu na wynik sportowy.
Oczywiście wyliczam traktując to jako fikcję
