Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.06.2015, 20:29
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Mateusz Borek napisał na TT, że Podbeskidzie negocjuje transfer Kuciaka... WTF?
- albo Borek zaliczył odpowiednik Kac Vegas
- albo przegrał jakiś zakład i musiał puścić szmirę w sieć
- albo... Podbeskidzie chce Kuciaka a legła go nie zatrzymuje na siłe musi domykać budżet po "sukcesie" w lidze
łooo kierwa stawiam na to pierwsze


btw podobno Zawisza może się utrzymać kosztem scyzoryków a idź pan w ch... z tą ligą
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując