shaggy napisał(a):

Mateusz Borek napisał na TT, że Podbeskidzie negocjuje transfer Kuciaka... WTF?
- albo Borek zaliczył odpowiednik Kac Vegas
- albo przegrał jakiś zakład i musiał puścić szmirę w sieć
- albo... Podbeskidzie chce Kuciaka a legła go nie zatrzymuje na siłe musi domykać budżet po "sukcesie" w lidze
|
łooo kierwa

stawiam na to pierwsze
btw podobno Zawisza może się utrzymać kosztem scyzoryków a idź pan w ch... z tą ligą
