Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 18.06.2015, 19:48
Mateusz Borek napisał na TT, że Podbeskidzie negocjuje transfer Kuciaka... WTF?
- albo Borek zaliczył odpowiednik Kac Vegas
- albo przegrał jakiś zakład i musiał puścić szmirę w sieć
- albo... Podbeskidzie chce Kuciaka a legła go nie zatrzymuje na siłe musi domykać budżet po "sukcesie" w lidze
Ostatnio edytowane przez shaggy : 18.06.2015 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując