|
Mateusz Borek napisał na TT, że Podbeskidzie negocjuje transfer Kuciaka... WTF?
- albo Borek zaliczył odpowiednik Kac Vegas
- albo przegrał jakiś zakład i musiał puścić szmirę w sieć
- albo... Podbeskidzie chce Kuciaka a legła go nie zatrzymuje na siłe musi domykać budżet po "sukcesie" w lidze
Ostatnio edytowane przez shaggy : 18.06.2015 o godz. 19:52.
|