|
Wolfu w tym roku już o krok byliśmy od grupy spadkowej dobrze że wygralismy z Koroną bo mogło być różnie. Cały czas jest pikowanie w dół i to martwi - przyjdą kontuzje , kartki i będzie goraco! I co najważniejsze klub wygląda jak by nie miał planu działania wszystko trzeba praktycznie budować od nowa ... I jak tu k..wa się nie martwić ja nie potrafię.
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 18.06.2015 o godz. 17:44.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|