|
Filemon cieszę się że jesteś optymista . Chlopcze jakie samobiczowanie ? Martwie się o Wisłę ty też powinieneś na drugą ligę juz kiedyś chodzilem jak trzeba będzie to pójdę i teraz! Rozpacz człowieka ogarnia jak widzi że cofamy się 20 lat wstecz .... Dobrze wiesz o który sezon mi chodziło co nie zmienia faktu że moj błąd...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|