Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9694
Stary 18.06.2015, 16:56
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale jak to wszystko dalej będzie tak wyglądać następny sezon (w najlepszym wypadku) zaczniemy w 1 lidze coś się skończyło .... Wkur.... człowieka że nic nie może zrobić:( zaraz piłkarze zaczną rozwiązywać kontrakty z winy klubu upadlismy już bardzo nisko ....
Następny sezon zaczniemy w Ekstraklasie, cholera, odpada jeden powód do samobiczowania
Odpowiedz cytując