radek2323 napisał(a):

|
Niestety ale jak to wszystko dalej będzie tak wyglądać następny sezon (w najlepszym wypadku) zaczniemy w 1 lidze coś się skończyło .... Wkur.... człowieka że nic nie może zrobić:( zaraz piłkarze zaczną rozwiązywać kontrakty z winy klubu upadlismy już bardzo nisko ....
|
Następny sezon zaczniemy w Ekstraklasie, cholera, odpada jeden powód do samobiczowania