|
Hmm, M. Sadlok powiedział, że Legia się z nim kontaktowała... a czy kluby się dogadały? Bo jak nie, to jak nic powinno to trafić do odpowiedniego organu pzpn czy eklasy. Nawet jeśli miałby iść za darmo, to i tak Legia nie ma prawa o tym rozmawiać z piłkarzem zanim ten nie zakończy umowy.
|