63.5 Kg napisał(a):

A tak w ogole to oprocz nas Maka chce Jaga,Lechia i Pogon...
Lesny na TT zdementowal Sadloka....
Teraz ciekawi mnie skad wziela sie owa wypowiedz Macka...
|
Może dziennikarz w bajkopisarstwo się bawi.
Ale tak za 300-500 tys ojro można by go Legii upchnąć. Obrona zostanie po staremu z Burligą na lewej stronie, a na zmiennika dokupi się jakiegoś leszcza po taniości czy tam jakiś juniorski talent się wsadzi. Na utrzymanie powinno styknąć
