Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70475
Stary 18.06.2015, 14:56
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A tak w ogole to oprocz nas Maka chce Jaga,Lechia i Pogon...
Lesny na TT zdementowal Sadloka....
Teraz ciekawi mnie skad wziela sie owa wypowiedz Macka...
Może dziennikarz w bajkopisarstwo się bawi.

Ale tak za 300-500 tys ojro można by go Legii upchnąć. Obrona zostanie po staremu z Burligą na lewej stronie, a na zmiennika dokupi się jakiegoś leszcza po taniości czy tam jakiś juniorski talent się wsadzi. Na utrzymanie powinno styknąć
Ostatnio edytowane przez silver03 : 18.06.2015 o godz. 15:10.
Odpowiedz cytując