Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70474
Stary 18.06.2015, 14:54
Cytat:
W sumie to wg. mnie nie wiesz czy Maki dalej kochaja Wisłe, nie wiesz ile zarabiaja, nie wiesz ile chca zarabiac, nie wiesz czy chce ich Nasz trener, nie wiesz czy Oni chcą iśc do Wisły, nie wiesz ile zaproponowano Majewskiemu, nie wiesz ile moga zapropnować Makom a napisałes post w którym twierdzisz inaczej.
Wiec pytam, na jakiej podstawie?
Podkreślę raz jeszcze, że nie wiem czy klub może im zaoferować tyle samo co Majewskiemu i czy w ogóle ma zamiar im coś oferować ale widzę też że ich podejście do Wisły jest inne, ostatnio rok temu wypowiadali się o Wiśle w magazynie Ekstraklasy, i wychodzi że nadal darzą ten klub olbrzymim sentymentem, więc jest szansa że przez ten rok nie przestali go szanować, kochać itp itd.

Tak uważam że powinniśmy po takich graczy sięgać i uważam że jesteśmy w stanie ich pozyskać, dogadać się z nimi i będzie to dużo łatwiejsze niż pozyskanie np. Majewskiego i innych gwiazd.
Kiedyś wspominali że grając w Ruchu Radzionków mieli 2 konkretne propozycje (Wisła i GKS) które finansowo i sportowo lepsze były ze strony Wisły, ale wtedy wspomnieli że muszą iśc tam gdzie będą mieć szanse na grę a nie na siedzenie na ławce. Dziś każdy widzi jaka jest u nas sytuacja i wie że zawodnicy tacy jak np. Mak jeszcze 2-3 lata temu grzaliby ławe a dziś mogą być podstawowymi graczami.
Jeśli oni nie przestali kochać Wisły to zarówno im jak i nam powinno się to opłacać.

Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując