Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
70472
18.06.2015, 14:12
wolfu
napisał(a):
na przykład to, że kiedyś miał grać u nas, a teraz gra w Jadze. Faktycznie nie miałeś się do czego doczepić.
Kiedyś to znaczy kiedy? Temat "Polityka transferowa Wisły" dotyczy chyba spraw bieżących. A nie tego co było 100 lat temu.
fran23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fran23
Znajdź inne posty napisane przez fran23