63.5 Kg napisał(a):

Sprzedac?
Mamy 6 obroncow to za dużo?
|
2 mln euro na drzewie nie rosnie!
Sprzedawac.
a na obronie? Przeciez mamy złotych CLJ
Korona sie rozpada, taki Sylwestrzak moze czekac na Nasz ruch....albu ....a Malarczyk czy inny Jakub Dziółka