Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.06.2015, 13:26
Pero napisał(a):Wyświetl post
Patrzcie dzisiejsze info o Radosławie Majewskim na interii
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...mpaign=firefox

Nie podpisał umowy bo z klubu odeszło kilku zawodników? (albo przepłaconych albo miernot, którzy w dużej części ponoszą odpowiedzialność za to, że dziś Wisła nie przygotowuje się do europejskich pucharów).

Wielkie mi rzeczy, koniec sezonu i odchodzą piłkarze z klubu. Z Barcelony nikt nie odszedł? albo Manchesteru?

A zresztą.. https://www.youtube.com/watch?v=lZsY3anvcP8#t=3m42s ..skoro mu tylko na pieniądzach zależy..

..jak już klub stanie na nogi to na miejscu właściciela tym wszystkim środkowy palec pokazał.
Dziś nas kopią, wyśmiewają, mieszają z gównem ale ostatniego słowa frajerzy nie powiedzieliśmy.
Nie dziś, nie jutro, ale wkrótce.. i mocno w to wierzę.. żeby się odegrać tym wszystkim zawistnym i fałszywym sk.urwielom.
Ostatnio edytowane przez element : 18.06.2015 o godz. 13:30.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując