Pero napisał(a):

Nie podpisał umowy bo z klubu odeszło kilku zawodników? (albo przepłaconych albo miernot, którzy w dużej części ponoszą odpowiedzialność za to, że dziś Wisła nie przygotowuje się do europejskich pucharów).
Wielkie mi rzeczy, koniec sezonu i odchodzą piłkarze z klubu. Z Barcelony nikt nie odszedł? albo Manchesteru?
A zresztą..
https://www.youtube.com/watch?v=lZsY3anvcP8#t=3m42s ..skoro mu tylko na pieniądzach zależy..
..jak już klub stanie na nogi to na miejscu właściciela tym wszystkim środkowy palec pokazał.
Dziś nas kopią, wyśmiewają, mieszają z gównem ale ostatniego słowa frajerzy nie powiedzieliśmy.
Nie dziś, nie jutro, ale wkrótce.. i mocno w to wierzę.. żeby się odegrać tym wszystkim zawistnym i fałszywym sk.urwielom.