|
tak mam problem z małymi dziecmi wracajacymi ze szkoły i wypisującymi co im sie przyśniło.
Gdyby to miało jakis sens to było by zrozumiałe, ale ze nie ma zadnego to irytuje. Szczegolnie ze temat powielany setki razy.
Ale żeby nie było;
Skad pewność ze Maki przyjdą do Wisły spełnić swoje marzenie? Pytanie pierwsze.
Skad wiesz ze dla w/w piłkarzy na 1 miejscu jest spełnianie marzeń a nie zarabianie na zycie.
Skad wiesz ze jaką (kwota) pensję nie chce pracować RM a chcą pracować w/w.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|