Cytat:
juz sa wakacje? no to się zaczęło.
A nie sądzisz że Jan Vlasko też by sie nadał i grałby za kikaset złotych? W końcu on jest ze Słowacji, byłem tam raz na nartach i nie widziałem bogaczy.
Aaaaa, i dobrym tropem moze byc klub Etoil Du Sahel czy jakos tak, oni maja biała gwiazde w herbie wiec NAPEWNO jakis grajek bedzie chciał przyjśc pokopac w polskiej białej gwiezdzie.
No i ze Zvezdy kogoś. W końcu druzyna sie nazywała Red Star, pal licho ze czerwona, wazne ze gwiazda wiec tez przeciez ktoś spełni marzenia.
Jeszcze ktos? Aaaa jest jeszcze taniec z gwiazdami. Oni za odcinek biorą dyszke, wiec napewno znajdzie sie ktos kto obnizy żadania i wpasuje się w nasze finansowe eldorado.
A co myślicie o powrocie Kalu Uche, Kuby i Marcelo. Napewno by chcieli wrócić bo coś tam, Wiślacy itd.
|
Ewidentnie masz jakiś problem ale musisz się sam z nim uporać.
POWODZENIA