Rafal-SWL napisał(a):

a przepraszam, ale czym Ci zaimponował Starzyński?
obecny sezon -
9 goli, z czego 5 z karnych
8 asyst - dla porównania - Stilic 13, Jankowski 5, Brozek 5, Sarki 5, BOGUSKI I BURLIGA 4
natomiast jego wyszkolenie techniczne stoi co najwyżej na przeciętnym poziomie... jak dla mnie kolejny drewniak, wiec ja podziękuje, oby nie przyszedł.
|
Spokojnie nie przyjdzie. Musi z czegoś zyć a za dobre słowo prezesa długo nie pociągniesz
